Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Eric Mun išleistas iš armijos Juosta0131_01Eric Mun išleistas iš armijos Bandage01Eric Mun išleistas iš armijos Juosta0131_03Eric Mun išleistas iš armijos Solaninas0312Eric Mun išleistas iš armijos Juosta0131_05Eric Mun išleistas iš armijos Juosta0131_06Eric Mun išleistas iš armijos Juosta0609

 

 Eric Mun išleistas iš armijos

Go down 
AutoriusPranešimas
ChunElla
Administratorė
Administratorė
ChunElla


Lytis : Female Reputacija : 55
Pranešimų skaičius : 912
Fav. aktorė(s) : Park Min Young,Park Shin Hye,Shin Min Ah,Lee Bo Young
Fav. aktorius(iai) : Song Joong Ki,Yoo ah In,Lee Jong Suk,Woo Bin

Eric Mun išleistas iš armijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eric Mun išleistas iš armijos   Eric Mun išleistas iš armijos EmptyŠt. 10 30 2010, 11:58

Eric Mun išleistas iš armijos
Eric Mun išleistas iš armijos 20101030ericmun8

Korėjos ilgiausiai gyvuojančios Shinhwa grupės narys ir aktorius Eric Mun, spalio 30-osios rytą buvo išleistas iš armijos.

Vilkėdamas paprastus džinsus ir juodą švarkelį, Eric Mun pasirodė savo fanams (jų buvo apie 300) bei žurnalistams. Vyras sulaukė garsių plojimų. Fanų minioje švietėsi plakatai su užrašais: "Oppa, sveikas sugrįžęs", taip pat aktorius gavo dideles puokštes gėlių nuo gerbėjų bei tortų.

Eric Mun pranešė reporteriams ir fanams:"Mano rūpestis nuslūgo. Kol buvau armijoje, fanai mane palaikė ir laukė kaip tik galėjo. Esu laimingas, kas tiek daug fanų šiandien čia susirinko."

Paklaustas, kuris iš Shinhwa narių daugiausiai jam skambino, kol buvo armijoje, vyras pranešė:"Jie visi man skambino, kai tik baigdavo savo darbus. Dabar, kurie liko armijoje man pavydi, kad pagaliau išėjau ir vėl stovėsiu priešais gerbėjus." Dainininkas ir aktorius neslėpė, kurie labiausiai jam pavydi ir besijuokdamas atsakė:"Jaunėlis Andy labiausiai pavydi, kad išėjau, nes dabar jam sunkiausias laikotarpis armijoje, taip pat Minwoo neslėpė pavydo, jis atėjo į armiją vėliausiai, todėl išeis paskutinis iš armijos."

Eric Mun turėjo 2006-aisiais tarnauti Amerikos armijoje, tačiau vyras atsisakė Amerikos pilietybės, todėl 2008-aisiais, surengęs su Shinhwa nariais 10-ies metų jubiliejaus koncertą, Eric pirmasis išėjo į armiją. Shinhwa grupės nariai nusprendė daryti pertrauką, kol visi nariai baigs savo karinę tarnybą. Visi grupės nariai išskyrus Shin Hye Sung ir ką tik išleistą Eric Mun, dar vis tarnauja armijoje. 2012-aisiais, planuojamas Shinhwa sugrįžimas, kai paskutinis narys išeis iš armijos.

Netrukus Eric Mun vaidins veiksmo dramoje "Poseidon" apie karinį jūros laivyną. Laukite daugiau naujienų apie naują dramą.


Atgal į viršų Go down
 
Eric Mun išleistas iš armijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dong Wan išleistas iš armijos
» Eric Mun vėl visus linksmina
» Eric Mun naujoje dramoje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: