Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Juosta0131_01Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Bandage01Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Juosta0131_03Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Solaninas0312Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Juosta0131_05Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Juosta0131_06Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Juosta0609

 

 Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs

Go down 
AutoriusPranešimas
ChunElla
Administratorė
Administratorė
ChunElla


Lytis : Female Reputacija : 55
Pranešimų skaičius : 912
Fav. aktorė(s) : Park Min Young,Park Shin Hye,Shin Min Ah,Lee Bo Young
Fav. aktorius(iai) : Song Joong Ki,Yoo ah In,Lee Jong Suk,Woo Bin

Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs Empty
RašytiTemos pavadinimas: Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs   Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs EmptySk. 11 07 2010, 14:32

Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs
Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs 20101107songjoongki370x

Baigėsi dramos “Sungkyunkwan Scandal” transliavimo laikas ir visi aktoriai gali lengviau atsipūsti. Aktorius Song Joong Ki sutiko pasidalinti savo mintimis apie dramos pabaigimą.
Aktorius sakė: “Tiesą pasakius, man palengvėjo, kai baigėsi filmavimai, nes buvau labai išvargęs. Bet kartu esu laimingas, kad man buvo suteiktas šansas vaidinti”
Kai vaikinas buvo paklaustas, ar nesijaučia nuskriaustas, jog dramoje negalėjo įsimylėti, aktorius atsakė: “Esu laimingas, kad nebuvau įtrauktas į meilės liniją, tačiau kitoje dramoje norėčiau mylėti kaip pakvaišęs”
Song Joong Ki, kurio personažas buvo žymus savo charakteriu ir fraze “Nes aš esu Gu Yong Ha”, prisipažino, kad ilgėsis šio personažo.
Atgal į viršų Go down
 
Song Joong Ki nori mylėti kaip pakvaišęs
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Song Joong Ki – apklausų žvaigždė
» Lee Seung Gi ir Song Joong Ki užkariauja Korėją
» Song Joong Ki ir Yoo Ah In nominuoti geriausios poros titului
» Song Joong Ki ir Jung Yunho stebina visus savo piešiniais
» Park Jungmin nori vaidinti Taivano dramoje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: